שמלות כלה עם פפיון

שמלת כלה עם פפיון ועוד מבחר שמלות כלה בסטודיו הלנה קולן. בקרו באתר להתרשמות מהקולקציה החדשה וליצירת קשר.

 

 

הטרנד הבא – שמלות כלה עם פפיון

בסטודיו של הלנה קולן השוכן בלב תל אביב תיהנו מקולקציה עדכנית, איכותית ומרשימה של שמלות כלה, המתעדכנת מידי עונה בהשראת מגמות אופנה עולמיות ומקוריות. כך למשל, אחד מקווי העיצוב היותר מיוחדים ומבוקשים שאנו מעצבים הינו שמלות כלה עם פפיון המשלבות שיק אלגנטי, מעודן וסקסי.

 

מקורו של הפפיון

הטרנד החדש של שמלות כלה עם פפיון שואב את מקורותיו ממסורות אופנה עתיקות יומין.  למעשה, השימוש בפפיון החל לפני מאות שנים כבר במאה ה- 14 בקרב בני האצולה, ומאז ועד ימינו הוא חוזר ומופיע במגמות אופנה שונות בשלל גדלים, גזרות ועיצובים. השימוש העיקרי והמקורי בפפיון הינו כמובן כעניבה, אשר בעבר היוותה סמל למעמדות הגבוהים. יחד עם זאת, בתחילת דרכה עניבה זו עוצבה לצרכים פרקטיים. כך למשל, היא שימשה במאה ה- 17 את חיילי צבא קרואטיה כמגן לצוואר אשר החזיק באופן מהודק את חולצותיהם כנגד גשם ורוח. מי שאחראי למהפך בתפיסה של הפפיון מפריט פרקטי לאקססוריז אופנה מוביל היה המלך לואי ה-14. בעת ביקור רשמי בקרואטיה חזה המלך בצווארונים המהודקים למדי החיילים ובהיותו בעל חוש אופנה מפותח הבין את הפוטנציאל העיצובי הקיים בהם. מאחר שהיה גם מעצב דעת קהל קבע לאלתר כי כול גבר מהמעמד הגבוה נדרש לענוד אותן על צווארו. לא נדרש הרבה זמן ועניבת פפיון הפכה לסמל מעמדי ולהצהרה אופנתית מתקדמת, למרות ואולי בגלל היותה פריט לבוש מורכב לקשירה. מאז עבר הפפיון גלגולים רבים ובמאה העשרים, הרבה בזכות הארנבון המעונב של פלייבוי, הוא הפך גם לפריט אופנה סקסי ושובב. אלמנטים אלו ביחד עם העדינות והאלגנטיות של הפפיון הובילו לשילובו באבזרי ופריטי לבוש לגברים ונשים כאחד, לרבות בסיכות, סרטים וקשתות לשערות, נעליים, תכשיטים, תיקים, חולצות וחצאיות, וכעת גם בשמלות כלה.

 

שמלות כלה עם פפיון רעננות ומעוצבות

למעשה, גם הטרנד של שמלת כלה עם פפיון אינו המצאה של ימינו והוא היה מאוד פופולארי במאות ה- 18 וה- 19. זאת כעיטור מעודן של מחשופי השמלות וכקשירה אלגנטית של חגורות מהודקות במותן. כיום אלמנט קלאסי ואלגנטי זה מוסיף לשמלות הכלה שאנו מעצבים מגע מעודן, שיקי ואצילי, ההופך את בעלת השמחה לייחודית ונסיכית במיוחד.

 

הזמנת שמלת כלה עם פפיון

להזמנת שמלת כלה עם פפיון מרשימה וייחודית בהתאמה אישית מלאה, לתיאום פגישת יעוץ ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר עם סטודיו הלנה קולן בטלפונים 03-6351267 ו- 054-7464006.